ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ

 

«Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» акционерлік қоғамы

Қызылорда облысы бойынша педагогикалық қызметкерлердің

біліктілігін арттыру институты

«Өрлеу» БАҰО» АҚ филиалы Қызылорда облысы бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыру институтының Жедел жоспарына сәйкес «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында Кеңес Одағының батыры Т.Тоқтаровтың 100 жылдығына арналған «Алмас қылыштай жарқырап өткен Алаш өрені!» оқушылардың республикалық тарихи ізденіс, ғылыми жобалардың

2020 жылдың 8 желтоқсанында өткен

СЫРТТАЙ БАЙҚАУЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ:

Бастауыш сыныптар бойынша (1-4, 5 сыныптар)

Эссе

1-орын – Тойман Әкежан, №176 орта мектебінің 4-сынып оқушысы (жетекшісі – Г.Қонысбекова), Қызылорда қаласы;

2-орын – Бижігіт Нұриман, №7 мектеп-лицейінің 5-сынып оқушысы (жетекшісі – Асылбекова Роза), Қызылорда қаласы;

3-орын – Токтобай Азизхан, №11 мектеп-лицейінің 4-сынып оқушысы (жетекшісі – Қалиева Әнуаш), Қызылорда қаласы.

Таныстырылым

1-орын – Күнтуған Бейбарыс Арнұрұлы, №5 жалпы білім беретін орта мектебінің 5-сынып оқушысы (жетекшісі – Масанова Фарида Темирбаевна), Қарағанды қаласы.

Мәнерлеп оқу

1-орын – Ғаниқызы Риза, Т.Есетов атындағы №264 мектеп-лицейінің 3-сынып оқушысы (жетекшісі – Абилкасимова Жамила), Қызылорда қаласы;

2-орын – Абай Нұрлыбек Досболұлы, Т.Рысқұлов атындағы №222 орта мектептің 3-сынып оқушысы (жетекшісі – Ахметова Ғалия), Қызылорда қаласы;

3-орын – Съезбекұлы Ерқанат, Ғалымжанқызы Ханшайым, Т.Есетов атындағы №264 мектеп-лицейінің 3-сынып оқушысы (жетекшісі – Абилкасымова Жамила Канатбековна), Қызылорда қаласы. 

Негізгі мектеп бойынша (6-9 сыныптар), жоғары сынып (10-11 сыныптар), қосымша білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының оқушылары

Эссе

1-орын – Шаңғытбаева Айман, Ұ.Қараманов атындағы №262 мектеп-гимназиясының 10-сынып (жетекшісі – Досмаганбетова Гулнур Рыскаловна) Қызылорда облысы Арал ауданы;

2-орын – Танашбекова Жасмин, Ш.Уәлиханов атындағы №26 орта мектептің 9-сынып оқушысы (жетекшісі – Турымтаева Гулбани Казихановна), Қызылорда облысы Қармақшы ауданы;

3-орын – Келімбет Айкүн, Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектептің 6-сынып оқушысы (жетекшісі – Абсултанова Эльмира), Қызылорда облысы Қазалы ауданы;

Рустамқызы Қарақат, №8 облыстық санаториялық мектеп-интернатының 7-сынып оқушысы (жетекшісі – Айдарғазиева Құттықыз Әбдіғаниқызы), Қызылорда қаласы. 

Электронды буклет

1-орын – Ануарбекова Анель, №2 орта мектеп-лицейінің 10-сынып оқушысы (жетекшісі – Аскарова Асель Корганбековна), Көкшетау қаласы;

2-орын – Бауыржанқызы Меруерт, С.Лапин атындағы №261 орта мектептің 7-сынып оқушысы (жетекшісі – Бақытбекова Әдемі), Қызылорда қаласы;

3-орын – Шәріпханова Перизат Қайратқызы, Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің 10-сынып оқушысы (жетекшісі – Нуртазина Бакытгул Мырзабековна), ШҚО, Жарма ауданы.

Таныстырылым

1-орын – Жакимова Гаухар, №2 орта мектеп-лицейінің 10 «Ә» сынып оқушысы (жетекшісі – Аскарова Асель Корганбековна), Көкшетау қаласы;

2-орын – Досай Дана Дастанқызы, Т.Рысқұлов атындағы №222 орта мектептің 8-сынып оқушысы (жетекшісі – Әбенова Гаукар Абдразаққызы), Қызылорда қаласы;

3-орын – Айтбай Аружан, №116 орта мектептің 9-сынып оқушысы (жетекшісі – Жалғасова Шара), Қызылорда облысы Жалағаш ауданы.

Жас ақындар мүшәйрасы

1-орын – Кәсіп Нұрай, №6 орта мектебінің 9-сынып оқушысы (жетекшісі – Оразбаева Арайлым Мауткалиевна), ШҚО, Өскемен қаласы;

2-орын – Әбуов Нұржан, С.Лапин атындағы №261 орта мектептің 7-сынып оқушысы (жетекшісі – Бақытбекова Әдемі), Қызылорда қаласы;

3-орын – Мұратова Шырын, №37 мектеп-лицейінің 8-сынып оқушысы (жетекшісі – Сүгірова Айгүл Алпысбайқызы), Қызылорда облысы Сырдария ауданы;

Ишанбек Аружан – №40 А.Қыраубаева атындағы орта мектептің 9-сынып оқушысы (жетекшісі – Жусанбаева Макбал Кузенбаевна), Қызылорда облысы, Шиелі ауданы. 

«Алмас қылыштай жарқырап өткен Алаш өрені!» ғылыми жоба

1-орын – Әли Мадихан, Т.Есетов атындағы №264 мектеп-лицейінің 6-сынып оқушысы (жетекшісі – Шамшатова Гүлнар Қарақұлқызы), Қызылорда қаласы;

2-орын – Абжанова Арайлым, №19 орта мектептің 10-сынып оқушысы (жетекшісі – Жубаниязова Гульнара), Қызылорда облысы Арал ауданы;

3-орын – Садықбекова Аружан,№136 Т.Жүргенов атындағы мектеп-лицейінің 9-сынып оқушысы (жетекшісі – Қасқабаева М.С.), Қызылорда қаласы.

Суреттер әлемі – «Алмас қылыштай жарқырап өткен Алаш өрені!»

1-орын – Олжаева Амина, №6 орта мектебінің 9-сынып оқушысы (жетекшісі – Оразбаева Арайлым Мауткалиевна), ШҚО Өскемен қаласы;

2-орын – Талғат Ернат, №28 ІТ мектеп-лицейінің 6-сынып оқушысы (жетекшісі – Байырбаева Бакытгуль Сеитовна), Алматы облысы Талдықорған қаласы;

3-орын Нұрланов Дарын, №37 мектеп-лицейінің 7-сынып оқушысы (жетекшісі – Сүгірова Айгүл Алпысбайқызы), Қызылорда облысы, Сырдария ауданы.

МҰҒАЛІМДЕРГЕ АРНАЛҒАН БАЙҚАУ:

Үздік қысқа мерзімді жоспар

Қоғамдық-гуманитарлық бағыт:

1-орын – Сейтенов Жансерик Жанузакович – Ж.Жабаев атындағы №234 орта мектеп, Қызылорда облысы Қазалы ауданы;

2-орын – Жалғасова Шара, №116 орта мектеп, Қызылорда облысы Жалағаш ауданы;

3-орын – Куштаева Қарлығаш Турдалиевна, Б.Момышұлы атындағы орта мектебі, Жамбыл облысы.

Жаратылыстану-математикалық бағыт:

1-орын – Нуртазина Бакытгул Мырзабековна, Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі, ШҚО Жарма ауданы;

2-орын – Құлтай Рабиға Бердіқожақызы, №45 «Ақ Орда» мектеп-гимназиясы, Қызылорда облысы Шиелі ауданы;

3-орын – Тугелбаева Рыскуль Турганбаевна, №4 жалпы білім беру орта мектебі, Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы.

Үздік сыныптан тыс іс-шара

1-орын – Егизбаева Маржан Кайрллаевна, сынып сағаты «Ерлікке тағзым (Т.Тоқтаровтың 100 жылдығы), Ұ.Қараманов атындағы №262 мектеп-гимназиясының мұғалімі, Қызылорда облысы Арал ауданы;

2-орын – Кенжалиева Айнур Тайгараевна, соғыс ардагері, Кәлеп Бектұрғановтың өмір жолына арналған кездесу кеші «Ардагер атаға мың Алғыс», Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектептің мұғалімі, Қызылорда облысы Қазалы ауданы;

3-орын – Касенова Нургуль Берикказыевна, сыныптас тыс жұмыс«Тұлғалы батырдың ерлігі – ел есінде», А.Байтұрсынов атындағы орта мектептің мұғалімі, ШҚО Үржар ауданы.

Ұйымдастыру алқасы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сауалнама

 

  

Галерея

Күнтізбе

<< < Желтоқсан 2020 > >>
Дс Сс Ср Бс Жм Сб Жс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

Яндекс.Метрика

 

 



Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі


ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ


«ӨРЛЕУ» БІЛІКТІЛІКТІ АРТТЫРУ ҰЛТТЫҚ ОРТАЛЫҒЫ» АКЦИОНЕРЛІК ҚОҒАМЫ


ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БІЛІМ БЕРУ ЖҮЙЕСІНІҢ БАСШЫ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМИ-ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРІНІҢ БІЛІКТІЛІГІН АРТТЫРАТЫН РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ИНСТИТУТЫ


ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ШЕБЕРЛІК ОРТАЛЫҒЫ


Педагогикалық өлшемдер орталығы


ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІНІҢ ВИДЕО-САБАҚ ПОРТАЛЫ